HAKKIMIZDA

Yapı sektöründe çözüm üretme misyonuyla, uzmanlık alanı olan Yapı ve Zemin Kaplama Sistemleri konusunda faaliyet göstermek

üzere kurulan Nur Yapı ve Zemin Sistemleri, yaşam mekanlarına en doğru Yapı ve Zemin Kaplama ürünlerini çağdaş, pratik,  estetik, fonksiyonel ve ekonomik olarak, kaliteden ödün vermeden sunmaktadır.Müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı çalışmalarında ISO 9001, ISO 14001 ve TSE standartlarına uygun malzemeler kullanmaktadır.

Zemin Kaplama Sistemleri çözümlerinde, dünyanın önde gelen üretici firma ve markalarıyla, keyifli, işlevsel, gereksinime en uygun ve mimari estetiği önde tutan Nur Yapı ve Zemin Sistemleri, teknik bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman çalışanları ve Türkiye çapında yaygın projeleriyle inşaat sektörünün gereksinim duyduğu çözümleri profesyonel bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Nur Yapı ve Zemin Sistemleri, mimari anlayışın fonksiyonellik ve estetik arayışlarında, projelendirmeden detaylandırmaya kadar, yaşamı kolaylaştıran çözümler üretmektedir.

MİSYON

Üstlendiği misyon, müşterilerin kaliteyi yaşamaları ve uzun zaman sonra dahi memnuniyetlerinden bir şey kaybetmemeleri

için uluslararası kalite standartlarında zemin kaplama ürün ve hizmetleri sunmak, güzel ve doğruyu bir arada barındırmaktır.

Nur Yapı ve Zemin Sistemleri, zoru başarma azmiyle geleceğe yatırım yapmaktadır. vizyon Nur Yapı ve Zemin Sistemleri, geçmiş deneyimlerin katkısı ve başarısıyla, kazanılan ticari itibar ve tecrübe birikiminden güç alarak ilk günkü azim, güven ve heyecanla geleceğe doğru emin adımlarla yürüyor. Sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojilere değer katarak çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, alanında güven duyulan bir firma olarak, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

HİZMET ANLAYIŞI

Müşterilerine karşı dürüst çalışmayı, satışta gösterdiği güler yüzü ve kolaylığı satış sonrası da göstermeyi, teknik ve nitelikli uygulama personeliyle taahhütlerini eksiksiz ve zamanında yerine getirmeyi ilke edinen Nur Yapı ve Zemin Sistemleri; güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, kalite bilinci, sürekli gelişim, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan hizmet anlayışına sahiptir.

PROJELENDİRME

Projelendirme, detaylandırma ve çözümleme aşamalarında, konulara hakimiyeti ve profesyonel hizmet anlayışıyla kendine güveni tamdır. Projelerinin her zaman arkasında durmasını bilir.

ÇÖZÜMLEME

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak sektörün iç ve dış dinamiklerini yakından takip etmekle mümkündür. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Nur Yapı ve Zemin Sistemleri organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurmuştur. Marka bağımsız, anahtar teslimi zemin kaplama çözümleri sunan Nur Zemin Sistemleri, geniş ürün yelpazesi ile avantaj sağlayarak doğru çözümleri bulup uygular.