POLİÜRETAN ZEMİN KAPLAMALARI

Poliüretan Zemin Kaplamalar, düzgün yüzeyli, çatlak örtme yeteneğine sahip, kimyasallara karşı dayanıklı, U.V dayanımlı, temizlenmesi kolay ve mat yüzeyli, tam veya yarı esnek eksiz uygulanabilen poliüretan esaslı self levelling zemin kaplamasıdır.

Poliüretan Self Levelling Kaplama, tüm endüstriyel döşemelerde, kapalı açık spor tesislerinde, hastaneler, huzurevleri, ofisler, mağazalar, kimyasal fabrikalar, ilaç fabrikaları, elektrik ve, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, plastik üretim tesisleri, sergi salonlarında, otomotiv sektörü ve tüm depolarda farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

KULLANIM ALANLARI?

Poliüretan kaplama yüzey yapısı olarak epoksi kaplamaya benzer. Fakat daha detaylı bir incelemede poliüretan kaplamanın esnek olduğu hemen anlaşılır. Bu esneklik poliüretan kaplamanın tercih edilme sebebidir.   Eğer zemininizde aşağıdaki özellikler varsa poliüretan kaplama tercih sebebi olabilir.

1) Çatlama olasılığı yüksek bir zemin varsa

2) Binada oturma olasılıkları yüksekse

3) Soğuk oda gibi mekanların zeminine kaplama yaptıracaksanız.

4) Spor amaçlı kullanılan mekanların zemini kaplanacaksa

Hangi zeminlerde uygulanabilir?

Poliüretan zemin kaplamasıda aynı epoksi zemin kaplaması gibi beton, şap, seramik zeminler üzerine  kaplanabilir. Önemli olan kaplama kapılacak zeminin sağlamlığı ve yüzey pürüzlüğünün sağlanmış olmasıdır. Eğer zemin yeteri derecede sağlam değilse, zemin güçlendirilmelidir

Fiyat teklifi oluşturma?

Poliüretan kaplamadada en doğru yöntem zemini görerek uygun detay ve fiyatı oluşturmaktır. Ancak zemin hakkında yeterli bilgiye sahip iseniz bu bilgiler ışığında size fiyat teklifini ulaştırıyoruz.